آخرین اخبار : 

کانال تلگرامی مشاوره مذهبی خانواده و ازدواج

کانال تلگرامی مشاوره مذهبی خانواده و ازدواج

با سلام ادب و احترام
خانواده نخستین نهاد اجتماعى است که در زندگى جمعى انسان شکل گرفته و مهم‌ترین نقش را در توسعه و رشد مراحل حیات بشر در امتداد تاریخ انسان از خود نشان داده است و از ابتدا تا هنوز و تا فرجام زندگى، نسبت به سایر نهادهای اجتماعى از ارزش و اهمیت خاصى برخوردار بوده و خواهد بود.
در باره نظام خانواده و شکل گیرى و اهمیت آن٬ رهنمودهاى بسیاری در متون دینى ما همچون قرآن٬ احادیث و روایات ائمه معصومین(ع) وارد شده است.
متأسفانه امروزه در اثر رشد و توسعه فزاینده وسایل و ابزار رسانه‌های الکترونیکی و تهاجم گسترده فرهنگ انحطاط و ضد اخلاق، نظام مقدس خانواده دچار تزلزل و بحران شده است؛ و زن و مرد که مهم‌ترین رکن نظام مقدس خانواده به شمار می‌روند کمتر به آن بها داده می‌شود. و دنیاى غرب به این آفت مبتلا شده و آثار آن کم و بیش در دنیاى شرق سرایت کرده است.
یکى از عوامل تزلزل خانواده‌ها، عدم آشنایى زن و شوهر به حقوق همدیگر و یا نادیده گرفتن حقوق یکدیگر است که در اثر عدم آشنایى و یا رعایت نکردن حقوق همدیگر، نظام خانواده دچار بحران و تزلزل می‌شود.
کانال تلگرامی مشاوره مذهبی خانواده و ازدواج در تلاش است تا با ارائه راهکارهای صحیح مبتنی بر تعالیم مکتب متعالی اسلام ناب محمدی٬ سهم کوچکی در رشد و تعالی خانواده‌ها داشته باشد.
لطفا با انتشار لینک کانال مشاوره مذهبی خانواده و ازدواج در فضای مجازی ما را در رسیدن به اهداف خود یاری فرمایید.
لینک کانال تلگرامی مشاوره مذهبی خانواده و ازدواج:
https://telegram.me/moshaverehmazhabi

  1. منصوره گفت:

    سلام یه مشاور دینی که شیراز باشن لازم دارم جهت مشاوره حضوری ..خیلی واجبه .اگ میشناسین معرفی کنید..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار