آخرین اخبار : 

کتاب«بزم باران»

?روزنوشت‌های یک #طلبه_خبرنگار؛

? کتاب«بزم باران»

? دیروز صبح توفیقی نصیبم شد تا خدمت استاد ارجمند، دوست عزیز و سرور گرامیم #شریف_لک_زایی ببرسم و کمی گپ و گفت کنیم. این گفت‌و‌گو برایم باعث افتخار و شعف است، به این استاد گرانمایه ارادت قلبی دارم. ایشان لطف کردند و یک جلد از کتاب بزم باران نوشته سعید عاکف و چند کتاب دیگر هدیه دادند.

? «این کتاب در وصف مردی است که ۲۱۶۰ روز مرخصی طلب داشت؛ بیش از ۶۰ مهمان ناخوانده در بدن داشت به نام ترکش، از نوع ریز و درشتش؛ زخم عمیقی در پهلو داشت که یادگار ترکشی بود به بزرگی یک کف دست؛ ۷۷ درصد سلامتی اش را به خاطر دین و با خدای دین معامله کرده بود و با این همه حقوقش اما با عالم نجوم و ستارگان فاصله بسیار داشت و خانه و زندگی اش از جنس خانه و زندگی عموم مردم بود.

حاج حبیب لک زایی به واسطه سلامتی روحیش، با آن ۲۳ درصد باقی مانده از سلامتی جسمش، در طول بیست و پنج سال و در مسیر انسانیت، خدماتی کرد که خیلی ها با صد در صد سلامتیشان و در صد سال نمی توانند».

? کتاب« بزم باران» آنقدر زیبا و خواندنی بود که دیشب از وقتی کتاب را دست گرفتم تا ساعت ۴ صبح که تمام شد، یکسره مشغولش بودم.

? همه ما مدیون شیرمردانی همچون«سردار شهید حبیب لک‌زایی» هستیم که همچون ستاره‌ای تابناک و درخشان در آسمان کشورمان درخشیده‌اند اما به واسطه اخلاص و صفای باطنی که داشته‌اند همواره خواسته‌اند در سراپرده حجب و حیای باطنی خویش پنهان بمانند.

#خبرنگار
#روزنوشت
#بزم_باران
#حبیب_لک‌زایی
#محمد_هاشم_نعمت_الهی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار