آخرین اخبار : 

فراخوان آثار جشنواره ملی ازدواج و خانواده جوان

نظام خانواده در اسلام ـ به همت معاونت ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان جشنواره ملی ازدواج و خانواده جوان برگزار می‌شود.

این جشنواره با هدف انتخاب آثار برتر سال ۹۲ با موضوع ازدواج و خانواده در زمینه آثار و تولیدات رادیویی و تلویزیونی، مقاله، عکس، کلیپ و گزارش برگزار می‌شود.

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، معرفی مراکز، مؤسسات و دستگاه‌های فعال سطح ملی در امر تولیدات فرهنگی ازدواج جوانان، ایجاد بستری مناسب جهت شناسایی و معرفی آثار فرهنگی، هنری داخلی با موضوع ازدواج و خانواده، فرهنگ سازی با رویکرد تبیین اهمیت ازدواج (به موقع، آگاهانه، آسان و پایدار) و تحکیم خانواده، الگوسازی با رویکرد ارزش‌های ایرانی – اسلامی و ایجاد انگیزه و فراهم نمودن زمینه بهره گیری مطلوب از ظرفیت‌های دولتی و غیردولتی از اهداف برگزاری این جشنواره ملی است.

علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار تولیدی خود را در قالب ۲ نسخه نرم افزار DVD تنظیم و به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

شرکت کنندگان تنها مجاز به ارسال ۲ اثر می‌باشند و نیز لازم است فرم مخصوص متقاضیان شرکت در جشنواره را تکمیل و به نشانی خیابان آفریقا – خیابان سایه – پلاک ۴ – طبقه ۱۲ – کد پستی ۱۹۶۷۷۳۵۹۱۳ ارسال نمایند.

آثار ارسالی باید در سال ۹۲ مورد بهره برداری قرار گرفته و به تایید مراجع ذی‌ربط برای پخش یا انتشار رسیده باشد.

مهلت ارسال آثار و فرم تکمیل شده ثبت نام حداکثر تا ۱۲ آذر ماه می‌باشد و جشنواره ۱۸ دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

پژوهشگران و صاحبان آثار می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۲۲۶۶۲۳۲۶-۰۲۱ و ۲۲۶۶۲۲۷۵-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار